RT0805FRE1336KL
MFR.Part #
RT0805FRE1336KL
JLCPCB Part #
C7303017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS