RT0402BRB07806RL
MFR.Part #
RT0402BRB07806RL
JLCPCB Part #
C7353374
Description
-55℃~+155℃ 63mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS