MFR25SFRF52-3R4
MFR.Part #
MFR25SFRF52-3R4
JLCPCB Part #
C3539982
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS