AA2010FK-072K2L
MFR.Part #
AA2010FK-072K2L
JLCPCB Part #
C4099649
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS