RT0805FRE07442KL
MFR.Part #
RT0805FRE07442KL
JLCPCB Part #
C869450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS