AT0402DRE0728R7L
MFR.Part #
AT0402DRE0728R7L
JLCPCB Part #
C4267078
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS