RT0805FRE073K48L
MFR.Part #
RT0805FRE073K48L
JLCPCB Part #
C869422
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS