RT0603BRB0739KL
MFR.Part #
RT0603BRB0739KL
JLCPCB Part #
C860362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS