AHA25AFB-9R53
MFR.Part #
AHA25AFB-9R53
JLCPCB Part #
C1569407
Description
25W 9.53Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS