RT1206WRC07154KL
MFR.Part #
RT1206WRC07154KL
JLCPCB Part #
C3939764
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS