RT0805FRE0721RL
MFR.Part #
RT0805FRE0721RL
JLCPCB Part #
C869280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS