SQZ15AJB-9K1
MFR.Part #
SQZ15AJB-9K1
JLCPCB Part #
C3410896
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 15W 9.1kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS