MFR50SFBE52-640K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-640K
JLCPCB Part #
C1372713
Description
-55℃~+155℃ 500mW 640kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS