RT0805FRE07191RL
MFR.Part #
RT0805FRE07191RL
JLCPCB Part #
C869232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS