SQZ500JB-180R
MFR.Part #
SQZ500JB-180R
JLCPCB Part #
C1398235
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=15mm Through Hole Resistors ROHS