RT0603BRD077R87L
MFR.Part #
RT0603BRD077R87L
JLCPCB Part #
C7064988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS