RC0603FR-0713K7P
MFR.Part #
RC0603FR-0713K7P
JLCPCB Part #
C6164553
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS