MFR1WSFRF52-12K4
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-12K4
JLCPCB Part #
C3547112
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS