RT0805FRE07110RL
MFR.Part #
RT0805FRE07110RL
JLCPCB Part #
C869156
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS