RT0805FRD073K01L
MFR.Part #
RT0805FRD073K01L
JLCPCB Part #
C869077
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS