PT1206FR-070R374L
MFR.Part #
PT1206FR-070R374L
JLCPCB Part #
C7262341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS