HHV1WSJT-73-1M8
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-1M8
JLCPCB Part #
C1393424
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS