RT0805FRD07220KL
MFR.Part #
RT0805FRD07220KL
JLCPCB Part #
C869035
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS