AC2512FK-072R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-072R2L
JLCPCB Part #
C728168
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS