RT0805FRD07120KL
MFR.Part #
RT0805FRD07120KL
JLCPCB Part #
C869002
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS