RC0201FR-0751R1P
MFR.Part #
RC0201FR-0751R1P
JLCPCB Part #
C5842717
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS