AC2512FK-7W6K19L
MFR.Part #
AC2512FK-7W6K19L
JLCPCB Part #
C5937015
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS