RT0805DRE0717K8L
MFR.Part #
RT0805DRE0717K8L
JLCPCB Part #
C868581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS