RV1206FR-07130RL
MFR.Part #
RV1206FR-07130RL
JLCPCB Part #
C6287808
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS