RT0805DRD0766K5L
MFR.Part #
RT0805DRD0766K5L
JLCPCB Part #
C2103098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS