ERA-6VRB3902V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRB3902V
JLCPCB Part #
C1863244
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS