RT0805DRD07422RL
MFR.Part #
RT0805DRD07422RL
JLCPCB Part #
C2101832
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 422Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS