AT1206DRE07464KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRE07464KL
JLCPCB Part #
C2134163
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS