RT0805DRD0712KL
MFR.Part #
RT0805DRD0712KL
JLCPCB Part #
C4063153
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS