RT0805DRD07110KL
MFR.Part #
RT0805DRD07110KL
JLCPCB Part #
C2114783
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS