MFP25SBTE52-45K3
MFR.Part #
MFP25SBTE52-45K3
JLCPCB Part #
C1399522
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS