MFR-12FRF52-3R16
MFR.Part #
MFR-12FRF52-3R16
JLCPCB Part #
C1749166
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.16Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS