RT0805CRE0784R5L
MFR.Part #
RT0805CRE0784R5L
JLCPCB Part #
C2128172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS