RN732ATTD9531C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD9531C50
JLCPCB Part #
C3918292
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS