AF0201JR-0782RL
MFR.Part #
AF0201JR-0782RL
JLCPCB Part #
C144030
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS