RT0805CRE07590RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRE07590RL
JLCPCB Part #
C2127689
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 590Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS