RE1206FRE074K7L
MFR.Part #
RE1206FRE074K7L
JLCPCB Part #
C4235345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS