RV0805FR-077M5L
MFR.Part #
RV0805FR-077M5L
JLCPCB Part #
C873435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS