RT0805CRE0726R1L
MFR.Part #
RT0805CRE0726R1L
JLCPCB Part #
C2128017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS