MFR-50FTE52-2K43
MFR.Part #
MFR-50FTE52-2K43
JLCPCB Part #
C1376467
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS