RT1210WRB073K32L
MFR.Part #
RT1210WRB073K32L
JLCPCB Part #
C4023823
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS