RT0805CRE0716KL
MFR.Part #
RT0805CRE0716KL
JLCPCB Part #
C3997331
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS