KNP5WSJT-52-15R
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-15R
JLCPCB Part #
C1396827
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS