AC0201FR-1395R3L
MFR.Part #
AC0201FR-1395R3L
JLCPCB Part #
C5936171
Description
-55℃~+155℃ 50mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS