RT0805CRE0711KL
MFR.Part #
RT0805CRE0711KL
JLCPCB Part #
C868424
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS